O mně

Patrik Zouhar

Patrik Zouhar

Jsem člověk s otevřenou myslí se zálibou v přírodě, sportu, meditaci, józe a osobním rozvoji. Už jako malý kluk jsem měl potřebu zbavovat se věcí a hledat nová a jednoduchá řešení, která zlepší kvalitu života mně i ostatním. Minimalismus se tak logicky stal mou filozofií a ukázal mi, jak žít vyrovnaně, bez zbytečného stresu a s minimem osobních věcí. Objevil jsem nástroje a techniky usnadňující nejen každodenní činnosti, ale i mezilidské vztahy nebo práci s informacemi. Začal jsem svůj čas věnovat tomu, co mě naplňuje a v čem nacházím hlubší smysl.

Dal jsem výpověď v korporátu a strávil měsíce nízkonákladovým cestováním po světě, jen s malým příručním batohem a úplně sám. Naučil jsem se opouštět komfortní zónu a zachovat si optimistický a kreativní přístup. Jako dobrovolník jsem pomáhal při záchraně deštných pralesů na Sumatře a vzdělával děti na škole v Malém Tibetu. Cestování nalehko, kurzy přežití v přírodě, ale i běžné činnosti v osobním a pracovním životě mě obohatily zkušenostmi, které bych rád předával dál a pomáhal lidem k jednoduššímu a smysluplnému životu.

 

Zaujal vás minimalismus? Dělám kurzy a přednášky v různých městech ČR.
Mrkněte na kalendář akcí

Web:
zjednoduseno.cz

E-mail:

Facebook:
fb.com/zjednodusovatel

Mám pravidlo, že do přátel si přidávám jen ty, se kterými jsem se potkal osobně. Sledovat nebo poslat zprávu mně však můžete, i když (zatím) nejsme přátelé.

 

Facebooková skupina „Zjednoduš si život“

fb.com/zjednoduseno

Inspirace pro všechny, kteří se zajímají o minimalismus a osobní rozvoj. Získáte přístup k tipům, článkům, videím, knihám, soutěžím i zajímavým akcím, které vám pomůžou si zjednodušit život.

 

Další projekty

Minimalistické výpravy
Minimalistický podcast JEDNODUŠE
Minimalistický festival STAČÍ MÁLO

 

Patrik Zouhar
Markovičova 10, 628 00 Brno
IČ: 70455601
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 26. 3. 2003